Moda

Siyah kalem Etek Nasıl Giyilir?

Her dönemin gözde parçası kalem etekler kadın zarafetine ön plana çıkartmaları ile hanımların ve moda ikonlarının vazgeçilmezleri arasında yer almakta. Pek çok farklı renk ya da kumaş dokusu ile uyum sağlayan kalem etek çeşitlerinde siyah renkteki kalem etekler kesinlikle kurtarıcı işlev görmekte. Siyah kalem etek kombini gerçekleştirebileceğiniz birkaç örnek sunmak gerekirse…

Siyah kalem Etek Nasıl Giyilir?
Siyah kalem Etek Nasıl Giyilir?

Çizgili Bluzlar ile Kullanın

Özellikle iş yaşamı içinde önemli parçalardan biri olan siyah kalem etek, üzerine kullanılan enine ya da boyuna çizgili bluzlar ile kullanıldığında çok özel şıklıklar yaratmakta.

Dantel Üstler ile Kombinleyin

Romantik güzellikleri ile kullanıldıkları tüm giysi türlerine zarafet katan dantel dokulu giysiler, özellikle siyah kalem etek üstüne giyildiğinde zarafetin temsilcisi haline gelmekte.

Kolsuz Tişörtle Tamamlayın

Yaz aylarının en rahat giysi türlerinden olan kolsuz tişörtler ile bütünlendiğinde şıklık garantileyen siyah kalem etekler, giyilen tişörtün uygun desenlere sahip olması çok daha uygun olacaktır.

Siyah kalem Etek Nasıl Giyilir?
Siyah kalem Etek Nasıl Giyilir?

Kot Gömlekle Tamamlayın

Hemen her giysi türü içinde özel bir şık sağlayan kot gömlekler siyah kalem etek üzerine kullanıldığında günlük yaşam içinde rahatlık ve şıklık yaratmakta.

Deri Ceketle Tamamlayın

Siyah kalem eteğe gerçek anlamda değer katan bir diğer parça olarak deri ceketlerdir. Özellikle kısa deri ceketler ve topuklu bot ya da ayakkabılar ile kullanıldığında ise bütün olarak rock şıklığı içinde olmak mümkün.

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Aslında zor bir şey her vücut ya da her boy kalem etek giyemez yani giymemeleri lazım. bazen boyunuzu kısa ya da şişman gösterebilir. O yüzden dikkat etmek lazım. :))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu