Dekorasyon

Dekorasyonda Zemin Döşeme Tercihleri

Dekorasyonda önemli olan konulardan biri de zemin döşemedir. Yaşam alanlarınızın tabanlarını iyi malzeme ile döşemeniz yıllarca kullanımınızı sağlar. Sağlıklı olması sizin için en önemli tercih olmalıdır. Kolay silinen ve toz toplamayan bu uygulamalar günümüzün hastalığı olan alerji riskini de ortadan kaldırır. Solunum problemleri yaratan alerjik reaksiyonlar toz biriken yerlerde daha çok hissedilmektedir. Süpürülmesi ne silinmesi kolay olan ürünler evinizde kullanılmalıdır. Ayrıca renkleri ile de evinizin mobilyalarına uyum sağlaması gerekir. Eskiden döşenen marleylerin yerini artık teknolojinin gelişmesi ile daha farklı ürünler tutmaktadır. Halı sermeye dahi ihtiyaç duymayacağınız bu farklı yer döşemeleri ihtiyacınızdan fazlasını size verir.

laminant-parke-modeli

Parkeler Her Zaman Daha Sağlıklıdır

En sağlıklı döşeme malzemesi parkelerdir. Çünkü ahşaptan imal edilen bu malzeme evinizin hava almasını sağlar. Zemin döşeme de duruşu ile kaliteyi anlatan bu tarz her zaman diğer yer döşemelerine fark atmıştır. Kullanımı olarak zahmetli olması sizi sıksa da yine de tercihiniz parkelerden yana olmalıdır. Tek sorunları su aldıklarında şişmeleridir. Böyle bir anda tamamen değiştirmek zorunda olduğunuz parke döşemeleri dikkatli kullanmalısınız. Silindikçe kendine özgü ahşap kokusunu veren ve çizilmesi zor olsa da çizildiğinde tamir imkânı olan yapısı ile doğal görünümlü parkeler eviniz için mükemmel tercihler olacaktır. Üzerindeki kendine özgü cilası ile parlak duran parkeler ister koyu ister açık renklerde kullanılabilir

Lamine Parke Seçenekleri Ortamlarınızı Rahatlatır

beyaz lamine parke
beyaz lamine parke

Zemin döşemeyle çağ atlayan tasarımlar kullanımı daha kolay ve ucuz olan lamine parkeleri üretmiştir. Bu uygulama renk seçenekleri ile farklı alternatifler sunarak mobilyalarınıza daha uyumlu olduğu için tercih edilmektedir. Yapımı çok kısa bir zamanda biten ve aynı gün içinde tekrar kullanıma hazır olan bu tasarımlar kir tutmaz ve su geçirmez özellikleri ile kullanıma son derece uygundur.  Artık banyo ve mutfaklarda ve her türlü ıslak zeminlerde de kullanılan bu uygulama evinizin her alanında kullanabilirsiniz. Kolay silinebilen ve temizlemek için deterjana dahi ihtiyaç duymayan yapısı ile harika bir üründür. Çizilmez ve çeşidine göre parlak ve mat görünümlü olanları mevcuttur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu