Moda

Puantiyeli Bikini Ve Mayolara Dikkat!

Moda dünyasında son birkaç sezondur ağırlığı hissedilen retro akımı bu yaz deyim yerindeyse tavan yatı ve 2015 ilkbahar-yaz sezonunun an trendi oldu. Dönem kıyafetleri olarak da adlandırabileceğimiz retro tarzı sadece giysilerde değil bikini ve mayolarda da özellikle desenlerde karşımıza çıkıyor.50’li,60’lı yılların plaj modasından esintiler taşıyan 2015 bikini ve mayo modellerinin öne çıkan deseni puantiyeler.

Rengarenk Puantiyeli Mayo Ve Bikinilerle Plaj Şıklığı Garanti

Markalar 2015 koleksiyonlarında rengarenk puantiyeli bikini ve mayo modellerine geniş yer ayırmışlar, ancak en çok kullanılan ikili tabi ki siyah ile beyaz. Hem siyahın üstüne beyaz hem de beyazın üstüne siyah puantiyeli modeller ile plajlarda sadece çok şık değil aynı zamanda trend de görüneceksiniz.

Elbette yalnızca siyah-beyaz değil akla gelebilecek her renkte puantiyeli mayo ve bikini markaların koleksiyonlarında beğeniye sunulmuş. Lacivert-beyaz modeller de sezonun en fazla tercih edilen mayoları arasında. Yine 60’lı yılları anımsatan kırmızı-beyaz puantiyeler de bikini ve mayo modellerinde oldukça fazla kullanılmış.

Puantiyeli mayo ve bikinilerde en çok kullanılan detaylardan birinin fiyonk olduğunu da ekleyelim. Markalar dönemin plaj modasından esinlenerek tasarladıkları mayo modellerinde fiyonkların yanı sıra özellikle göğüs ve bel bölgesinde fırfırlara da yer vermişler.

Yani tatil alışverişi yaparken puantiyeli bikini ve mayo modellerine mutlaka göz atın bizce, tabi plajların en şık ve trend kadını olmak istiyorsanız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu