Moda

Yeni saç Rengi modası : Nine Saçı #GrannyHair

Yeni saç Rengi modası : Nine Saçı #GrannyHair

Her geçen gün yeni bir modele ve renge bürünen saçlarda bu kez sıradışı bir atak yapıldı!
Nine saçı olarak bildiğimiz gri saç renkleri İnstagram ve Twitter gibi sosyal medya platformları üzerinden açılan birçok etiketle paylaşılmaya başladı.
Saçları bu hale getirdikten sonra beyazları kapatmak gibi bir derdiniz de kalmıyor. Olumsuz olarak nitelendirilebilecek yanı ise sürekli makyajla birlikte kullanılmasıdır. Aksi halde genç yaşlarınıza rağmen, görünüşünüzün gerçekten bir nineye benzemesi kaçınılmaz olacaktır.

Bazı kesim tarafından fazla abartılı görünen ve alışılmışın dışında olduğundan dolayı olumsuz yorumlar alan bu moda, kimilerine göre ise cesurca ve kabul edilebilir niteliktedir. Nine saçı için saçının tamamını griye boyatanları görmek mümkünken, yalnızca ombre modeli ile uçlarını griye doğru açtıranlar da bulunmaktadır.

Hızlı bir şekilde moda akımı haline gelen gri saçlara ünlülerden de destek geliyor. Jennica Gomez’in fenomen olduğu görülürken Kelly Osborne ve Nicole Richie gibi isimlerin de nine saçı modasına ayak uydurduğu gözlerden kaçmadı. Üstelik yalnızca bayanlar değil, erkekler tarafından da saç ve sakal üzerinde nine saçı gri modaya  yoğun talep vardır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu