Burçlar

2021 Koç Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

2021 Koç Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir? Koç burcu kadını özellikleri birçok kişinin ilgisini çeken bu kadını tavlamanız için size rehberlik edecektir.

2021 Koç burcu kadını 21 Mart ile 19 Nisan arasında doğmuştur. Liderlik ve girişkenlik özellikleriyle dikkat çeker. Ateşli, enerjik, bağımsız ve zekidir. Sürekli hareket halindedir ve durağanlığı sevmez. Kolayca gaza gelir ve bağımsızlığı nedeniyle rekabete her durumda hazırdır. Bir şeyi elde etmek istediğinde kimse onu tutamaz. Ateş elementi olan bu kadınlar, son derece cazgır olabilir.

Çocuksu özelliklere sahip olan bu burcun kadını, kapana kısılmaktan ve baskıdan hoşlanmaz. Bu yüzden genelde disiplinsiz ve korkusuz bir yaşam tarzı vardır. Kolayca sadakatsizliğe meyledebilir ve bir gün başka bir gün başka ruh halleri içinde olabilir.

Koç Kadını Aşk Hayatı

Aslan burcu erkeği ve bazı terazi erkekleri koç burcu kadınları için ideal partner olabilir. Koç kadını doğası gereği iddialı, inatçı ve ayran gönüllü olduğundan, tatlı, sessiz bir adamla romantik bir ilişki ona yaramaz. Kendisi ilişkide sahiplenicidir ancak kendisine sahiplenilmesini istemezler. Özellikle kıskançlık konusunda çok haksız olabilirler. Kendinin her zaman öncelikli olmasını ister ve asla ikinci planda kalmayı istemez. Çoğu durumda evlilikten sıkılan ve heyecanı bittiğinde kaçan koç kadınları da koç erkekleri gibi pek güvenilir bir ilişki insanı değildir.

Koç Burcu İş Hayatı

İş hayatında da çok ayran gönüllü olan Koç burcu, genelde sıkılgan bir yapıya sahip olduğundan çok iş değiştirmektedir. Bu yüzden kariyer hayatlarında çok değişken olabilmektedir. Koç kadını meslek seçimi konusunda liderlik vasıflarını öne çıkaracağı işleri tercih edebilir.

Koç Kadını Kimlerle Uyumludur?

Koç burcunun en iyi anlaştığı burçlar Aslan, Terazi, Yay burçlarıyla iyi anlaşırlar. Özellikle Yay burcu da mizaç olarak kendisine benzediğinden kolay bir ilişki kurulması söz konusu olabilir. İyi bir arkadaşlık için Kova çok idealdir. Ayrıca kendi burcundan biriyle de iyi anlaşması pek kolay değildir. Çünkü koç kadını genelde ilk ve lider olmak, sözünü geçirmek ister. Bu yüzden en çekişmeli ilişkisini aslan burcuyla yaşayacaktır. Koç burcunun anlaştığı burçlar yükselen burçlara göre değişiklik göstermektedir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu