Moda

Bahara Uygun 2 Kombin Önerisi 

Her zaman tazelenmeyi, her zaman canlanmayı anlatan bahar yaklaşınca moda da hareketlenir. Kışın kalın kazakların ve mantoların ağırlıkta olduğu kıyafetler hafifler, bahara uygun kombin önerileri öne çıkar.

Rock Chic Görünüşler 

Örneğin bahar mevsimi hafif üstlüklerin zamanıdır. Uygun bir ceket ile günü tamamlamanız mümkündür. Modacılar bahar aylarında hafif bir deri ceket ile çok şık kombinlerin yaratılacağını söylüyorlar. Deri ceket akla hemen jean pantolonları getiriyor.

Doğrusu dar kesim bir kot pantolon, desenli veya çizgili ama muhakkak bir şekilde hareketlendirilmiş ince bir sweatshirt ve üzerinde mont biçimi kısa bir deri ceket ile yeni başlayacak bahar mevsiminin asi kızı olabilirsiniz. Hatta deri veya zımbalı birkaç aksesuar ile bu kıyafeti tamamlarsanız rock-chic modasına da uymuş olursunuz. Bu tarz akla hemen sert metal akımları getirmesin. Kadınsı imajın rock görünüşe katılması ile ortaya çıkan bu akım örneğin kot pantolon yerine düz bir mini etek ve deri ceket kombini ile de yakalanabilir. Çok şık duracağına emin olun.

Canlı Renklerde Deri Ceketleri Deneyin

İlkbahar insanın aklına canlılığı, çiçekleri, papatyaları getiriyor. O zaman çiçekli bir mini elbisenin üzerine alınacak mont tipi bir deri ceket de değişik bir kombin olabilir. Hatta bir adım daha öteye geçin, ceket renginiz de bahara uysun, çimen rengi bir deri mont size değişik alternatifler yaratacaktır. Çiçekli, dökümlü ve mini boy elbiseler bahar partilerinin de ideal kıyafeti olabilir. Bu yıl öne çıkan kayık yaka, çiçekli bir mini elbise ile arkadaş partilerinin veya davetlerin en şık katılımcısı olabilirsiniz. Boyunuza uygun ayakkabı seçimini de unutmayın. Çiçekli mini elbiselerin altına topuklular değil de babet türü pabuçlar daha uygun duruyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu