Burçlar

Burçlar Burç

Burç özellikleri gezegen ve yıldızlarla doğum haritası açısından yapılan değerlendirmeler sonucu belirlenir. Her burcun özellikleri vardır.

Koç Burcu

Koç burcu özellikleri içinde liderlik özellikleri öne çıkmaktadır.  Bu burçta olan kişiler genelde macera severler ve idealist olmaları da öne çıkar.

Boğa Burcu

Boğa burcu insanı genelde sıcak kanlı, diğer kişilerle iyi geçinen, çalışmayı seven özelliktedir. Hislerini dışarı vurmaktan genelde çekinirler.  Ancak sinirlendikleri zaman da öfkeleri çok güçlü olabilir.

İkizler Burcu

İkizler burcundaki kişiler genelde değişken ruh hali ile bilinir.  İkizler burcunun bu dğeişken hali anlaşlmalarını zorlaştırabilir. Ancak sanat ve edebiyata ilgilidir.

Yengeç Burcu

Azimli olmaları ile bilinen yengeç burçları ilişkilerinde de bu hırsı sürdürürler. Yengeç burcu sevdiklerine düşkündür. Ayrıca mükemmeliyetçi yapıları da vardır.

Aslan Burcu

Genelde idareci özellikleri ile bilinirler. Eğer kendi iç dengelerini sağlarlarsa başarılı olmaları yüksek ihtimaldir. Erkek aslan burcu  ben merkezli olmasıyla bilinir.

Başak Burcu

Mantığı ön plana almaları ile  bilinirler. Duygularını daha geri planda tutabilirler. Analizi severler ve başka olaylara ve insanlara da bu gözle bakarlar.

Terazi Burcu

Rahata düşkünlükleri ile bilinirler. Fiziksel güzelliğe aşka estetiğe önem verirler. Ama bu zevkleri toplumda ters etki yaratabilir. Diğer konularda da dengeli olmayı severler.

Akrep Burcu

Birçok duyguyu en üst seviyede yaşarlar ve kurnaz olmaları ile bilinirler. Kaybetmeye tahammülleri yoktur.

 Yay Burcu

Neşeli olmayı sevmeleri ile bilinirler. Başarmak istedikleri bir hedefleri her zaman vardır.çalışkanlıkları da bu hedefleri nedeniyledir.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu sabırlı ve çalışkan olmaları ile bilinir. Duygularını genelde dışarı vurmayı pek sevmezler. İnatçı yapıları da ayırt edici özelliklerindendir.

Kova Burcu

Kova burçları iyilikleri ve yardımseverlikleri ile bilinirler. Kendilerini dünyaya adayacak kadar uyumlu anlayışlı ve insancıldırlar. Nazik yapılaryla da bilinmektedir.

Balık Burcu

Hayal güçleri yüksektir. Sanatla ilgili konularda başarılı olmaları ile bilinir. Ancak aşırı hayal kurmaları hassas ve duygusal olmalarına neden olabilir.

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu