Moda

Daha Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Daha Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli? Olduğunuzdan daha zayıf görünmek istiyorsanız sizlerle paylaşacağımız bu tüyolara dikkat etmelisiniz. Çoğu kadın zayıf görünmek ister. Peki, bunun için nasıl giyinmeli?

Daha zayıf görünmek için nasıl giyinmeli? gibi benzeri pek çok soru bayanlar tarafından en çok merak edilen ve araştırılan bir konudur. Öncelikle olduğunuzdan daha zayıf görünmek istiyorsanız vücudunuzu tanımalısınız. İnsanlar vücut tipine göre giyinmelidir. Bu sayede daha zayıf görünebilirsiniz. Zayıf görünmek için sizlere birkaç tüyo vereceğiz.

Zayıf görünmek için illüzyonlu kıyafetler tercih edebilirsiniz. Siyah renk sizi zayıf gösterecek önemli renktir. Bu renkte pantolon, elbise, etek veya uzun bir kap kullanabilirsiniz. Aynı zamanda dikine çizgili desenli gömlek ya da ceketler tercih edebilirsiniz. Bu sayede çok daha zayıf bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunların yanı sıra enine çizgili ya da ekoseli giysilerden uzak durmalısınız. Çünkü; bu desenler kilonuzu ortaya çıkarmakla kalmaz, daha da şişman görünmenizi salar. Bu yüzden ekose ve enine çizgili giysiler almayın. Eğer olduğunuzdan daha zayıf gösterecek giysileri merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

Güzel Vücut Yapınız Yoksa Streç Giysiler Giymeyin!

Eğer muhteşem bir vücuda sahip değilseniz streç giysilerden uzak durmalısınız. Aksi halde zayıf görünmek yerine çok daha kilolu görünebilirsiniz. Tüm vücut hattınızı ortaya çıkacak giysiler tercih etmemelisiniz. Ancak bol ve salaş giysilerden de uzak durmalısınız. Bu tür giysiler sizleri daha kilolu gösterecektir. Bunun yerine vücut yapısına uygun renkte kıyafetler siyah, bordo, zümrüt yeşili, mavi ve tonları giysiler tercih etmelisiniz.

V yaka bir bluz, gömlek, hırka ya da ceket tercih etmelisiniz. Özellikle üst bölgesi geniş olan bayanlar V yaka giydikleri zaman bel bölgesinin daha zayıf görünmesini sağlar. Dilerseniz kolye takarak saçınızı toplayabilirsiniz.

Zayıf Görünmek İçin Doğru Ayakkabı Tercihi

Öncelikle kilolu bayanlar genellikle babet veya sandalet gibi ayakkabılar tercih ediyor. Ancak boyunuzu ne kadar yüksek gösterirseniz o kadar zayıf görüneceğinizi unutmayın. Bunun için doğru kıyafetler ile kombin yaparak ten rengi bir topuklu tercih edebilirsiniz. Zayıf görünmek için ayakkabı tercihi oldukça önemlidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu