Diyet

Düğün Öncesi Detoksu

Düğün için hazırlık çok önemlidir. Düğün detoksu programı ile cildiniz ışıl ışıl olacaktır. Şok diyet programlarında dikkat edilmesi gereklidir. Sağlığınız çok önemlidir. Sağlıklı ve doğru yiyecekler ile kendinizi harika hissedeceksiniz. Düğün öncesi mutlaka uygulamanız gerekli yiyecekler vardır. Sizleri daha sağlıklı ve formda gösterecektir.

Düğün Öncesi Detoksu
Düğün Öncesi Detoksu

Mutlaka Yapılması Gerekli Düğün Öncesi Detoks Listesi

Evlilik öncesinde özellikle yağlı yiyeceklerden kaçınılması gereklidir. Düğün detoksu ile kısa sürede cildiniz parlar. Baklagiller, ceviz, badem ve yoğurt ürünlerini bol miktarda tüketin. Tuzu azaltmanız ve bol su içmeniz önemlidir. Çaydan, kahveden mutlaka bu dönemde uzak durun. Asitli içecekler almayın. Alkollü içecek kesinlikle almayın.

Şeker, tatlandırıcı cildin yaşlı görünmesine yol açar. Su kesinlikle günde 3 litre tüketin. Meyve suları ve bitkisel çayları bu dönemde bol tüketmeye özen gösterin. Meyve yemeyi alışkanlık haline getirin. Peynir ve kırmızı et tüketimini düğüne 10 gün kala yemekten vazgeçin.

Düğün Öncesi Detoksu
Düğün Öncesi Detoksu

Akşam yemeklerinizi özellikle salata ağırlıklı olmasına dikkat edin. Yürüyüşü mutlaka diyetinize dâhil etmelisiniz. Ödem çözücü çaylar ve maydanozu bu dönemde bol miktarda yemelisiniz. Izgara balık ve bol salata sizin cildinizi rahatlatacaktır. Salamura tarzı gıdalardan özellikle düğün öncesi kaçınmanız gereklidir. Sağlıklı bir görüntüye kavuşmak için diyetinize günde 2 adet ananas dilimi eklemelisiniz. Sağlıklı bir cilt için mutlaka detoks programı uygulamalısınız. Yüz canlandırma yöntemleri her zaman başarılı sonuçlar verir. Sağlıklı bir cilt için mutlaka uymalısınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu