Güzellik

Erkeklerin Asla Duymak İstemediği 3 Soru

Belki de ilişkinizin bitmesine neden olan sorun sizin gereksiz ve korkutucu sorularınızın olmasıdır. Bu durumda erkekler sizden kaçabilir.

Erkeklerin asla duymak istemediği 3 soru ilişkilerin kısa bir süre sonra bitmesine neden olur. İş görüşmelerinde “kendinizi 10 yıl sonra nerede görüyorsunuz” sorusu kadar saçma ve baskıcı sorulardan olan bu durum hayatınızdaki kişinin sizden ayrılmasına neden olabilir.

Ailenle Ne Zaman Tanışacağız?

Evlilik meraklısı olduğunuzun en önemli belirtisi olan bu soru ilk aylarda sorulmaması gereken sorular arasındadır. Bu kişiyi baskıya sokar ve belki başka sorunlar yaşadığı ailesine girmek isteme arzunuz yanlış anlaşılabilir. İlişkiniz ilerlemişse elbette ki tanıştırılmak istemeniz doğaldır. Ama ilk zamanlarda bu soru sizi karşı taraftan uzaklaştırabilir. Her ilişki mutlu sonla bitmek için başlar. Ama birbirinizi tanımanız son konusu olunca anlaşamadığınızda ayrılırsınız. Bunu kabullenerek ilişkiye başlamak ve hemen evlilik hayalleri kurmamak önemlidir. Belki tanıdıkça o kişinin size göre olmadığını anlayacaksınız.

O Mu Güzel Ben Mi?

En klişe kadın soruları arasında olan ve erkeklerin dürüst olmalarının beklenmemesi gereken bu sorunun cevabının yalan olacağını bile bile sorup arıza çıkarmayın. Çünkü o kişi sizden güzelse zaten sizinle değil onunla olma imkanı olsa onunla olurdu. Acımasız gerçekler konusunda kafanızda kurduğunuz saçmalıklarla insanların canını sıkmayın.

Eski Sevgilini Nasıl Biriydi?

Sizi ilgilendirmeyen sorulardan biri de sevgiliye eski sevgilisini sormak olacaktır. Merak ediyor olabilirsiniz ama eski sevgilisi hakkında sizinle dertleşmesini beklemeniz de oldukça aptalca bir davranış olacaktır. Gereksiz sorularla sevgilinizi sıkmak yerine onu tanımaya çalışın ve size uygun olup olmadığını öğrenin. Bir insanı tanımak için en yanlış sorulardan olan bu 3 kritik soru sizi ilişkinizin bitmesi sorununa sürükleyebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu