Gebelik

Fazla Kiloları Gizlemek

Bayanlar için şıklık ve kusursuz bir dış görünüme sahip olabilmek oldukça büyük bir önem arz ediyor. Özellikle de bayanların şıklıklarından ödün vermeden son derece rahat kıyafet kombinleri oluşturabilmek için uzun vakitler harcamaları bu konudaki en somut kanıt olarak gösterilebiliyor. Bu noktada günümüz modern bayanlarının en büyük sorunlarından birisi de fazla kilolardır.

Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli
Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli

Dış görünümde kusursuzu bozmakta olan fazla kilolar, bayanların bu konudaki en büyük sorunlarından birisi olarak öne çıkıyor. Ancak günümüz modern çağında bayanların kıyafet seçimleri sırasında yapacakları ufak dokunuşlar ya da seçimlerdeki ideal tercihler ile fazla kiloların dış görünümde öne çıkmaması sağlanabiliyor. Fazla kiloların saklanabilmesinde bazı moda ipuçları bulunuyor.

Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli
Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli

Geniş Kalçaları Gizlemek İçin Moda Tüyoları

Bayanların genel şekilde yanlış bir kanıda olduğu geniş kalçalı bayanların bol palton modellerini tercih etmeleri kesinlikle kaçınılması gereken bir durumdur. Moda ipuçları arasında bulunan bu konuda bayanların geniş kalçalara sahip olmaları durumunda kesinlikle bol pantolon modelleri daha geniş bir görüntüye yol açacağından üzerine tam oturmakta olan kıyafetler tercih edilmesi çok daha ideal bir seçim olacaktır.

Bu noktada fazla kilolar ile mücadele etmekte olan bayanların desenli pantolon modellerini tercih etmemesi ve daha çok sade ve tek düz renk pantolon modellerini tercih etmeleri çok daha şık ve çok daha kusursuz bir görünüm yakalayabilmeleri açısından son derece kolay hale geliyor. Bunun dışında da dekoltesi olan ve üzerine hafif yapışan bluzler ile tercih edilerek, dikkatin kalçalardan uzaklaşması sağlanabiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu