Moda

Ne Giydim

Bu sezonun çizgili modası her yerde hâkim. Bizleri daha rahat ve şık gösteriyor. Bayan olmanın güzelliğini modanın her rengi ile bütünleştiriyoruz. Ne giydim bugün ve ne giyeceğim yarın hep düşündüğümüz bir soru oldu. Çizgili kıyafetleri bu sebeple dolaplarımızdan eksik etmeyelim ve hep kurtarıcılarımız olsun.

Ne Giydim
Ne Giydim

 

Ne Giydim Ve Ne Giyeceğim Diye Düşünenler

Çizgili modeller uzun kollu kumaşlara ayrı bir güzellik katar. Çizgili desenler gerçi her modelde ayrı bir tarz oluşturuyor. Ne giydim bugün modayı takip edenlere özel çizgili tarzda sizlerle olmaya devam ediyor. Elbiselerde ve kısa kollu modellerde de rahatlıkla çizgili kumaşları bu sezon tercih edebilirsiniz. Moda gün geçtikçe eski ve yeni ile birlikte bizlere sunuluyor.

Çizgili kumaşlarda her rengin çizgi uyumu yakalanmış durumdadır. Siyah ve beyaz çizgili modelleri daha çok kilolu bayanlarımız tercih eder durumdadır. Çizgili modeller sadece kıyafetlerde süslenmiş durumda değildir. Ayakkabı ve çantalarda da rahatlıkla çizgi desenleri görebilirsiniz. Çizgili modelleri kullanırken diğer kıyafetlerinizi sade seçmeye özen göstermelisiniz.

Ne Giydim
Ne Giydim

Ne giydim ve ne giyeceğim diye düşünenler için özel olarak çizgili kıyafetlerin yeri ayrıdır. Çizgili kıyafet modası her sezon farklı kıyafetlerde yerini almış durumda. Elbiseler ve pantolonlara ayrı bir şıklık getirmiştir. Çizginin kullanım alanı kıyafetlerle beraber takı ve aksesuarlara da yansımış durumdadır. Günlük kıyafetlerde rahatlıkla kullanacağınız modelleri gece kıyafetlerinizde de tercih edebilirsiniz. Sizleri daha şık ve rahat hissettirecek çizgi desenli kıyafetlerin modellerine bakmalısınız.

 

.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu