Moda

Numaralı Üstler 2015

Son dönemlerin trendi modası olan “Jersey Tops” diğer bir deyişi ile numaralı üstler uygun biçimde kullanıldığında özel bir spor şıklığa neden olmakta. Önümüzde ki sonbahar kış sezonunda da popülerliğini sürdürmesi beklenen numaralı üstler ile ilgili moda bloggarlarının önerileri ışığında Jersey üstlerinin kombinlenmesi ile ilgili fikir edinebiliriz.

Kalem Etek ile Kullanım

Salaş görünümü ile sportif şıklığa sebep olan numaralı üstler dar kesimli kalem etekler ile kullanıldığında çok özel görselliğe sebep olmakta.

Numaralı Üstler Giyilir?
Numaralı Üstler Giyilir?

Elbise Olarak Kullanın

Salaş ve büyük görünümü ile oldukça rahat biçimde kullanılan jersey üstler, şık ayakkabılar ile kullanıldığında ise elbise olarak kullanıldığında ise oldukça güzel görünebilmekte.

Bomber Ceketlerle Giyin

Kolaj tipi spor ceketler içine kullanıldığın da ise çok farklı bir şıklık yaratılan giyim kombinlerinde ise dikkat çekici şıklık sağlanmakta.

Pantolonla Birlikte kullanın

Dar paçalı pantolonların üstüne giyildiğinde ise trendi bir görünümü ile hem rahat hem şık olmak mümkün. Tayt tipi ya da özel kapitoneli dikişli dar paçalı pantolonların üzerinde giyilen büyük üstler her türde pantolon ile kullanılabilir özelliklerde.

Numaralı Üstler Giyilir?
Numaralı Üstler Giyilir?

Aksesuardan uzak Durun

Hemen her tür giysi ile kullanıldığında farklı bir şıklığa neden olan numaralı üstler giyildiğinde özellikle çok abartılı aksesuarlardan uzak durmak gerek. Bir saat ya da tek bir yüzük kullanımının yeterli olduğu büyük üstler fazla aksesuar kaldırmaz.

Blazer Ceketle Giyin

Hemen her dönemin özel parçası olan blazer ceketlerin içine giyildiğinde oldukça güncel ve şık bir görüntüye neden olmaktadır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu