Moda

Şık Olduğunu Sanan Ünlüler

Şık olduğunu sanan ünlüler kimi zaman rüküşlükleri ile görenleri büyük bir şaşkınlığa sürüklüyor. Şık olduğunu sanan ünlüler farklı olmaya çalışırken son derece çirkin kıyafetler giyebiliyorlar. Bu rüküş ünlülerin içinde dünya starı olarak tanımlanan insanlar bile bulunabiliyor.Giyimleri ile milyonları etkileyen bu insanların niçin böyle giyindiğini anlamak mümkün değil. İşte  çok rüküş olan fakat şık olduğunu sanan ünlüler.

Lady Gaga

Çılgın ve farklı tarzı ile her daim dikkatleri üzerine çekmeye çalışan Lady Gaga bu ilginç kostümü doğum günü partisinde giymiş, daha doğrusu giymemiş… Ten rengi kumaştan olan bu tulumumsu kostümün sanatçıyı giyinik bir hale soktuğunu söylemek oldukça zor. Tulumun üzerinde kırmızı renkleri ile dikkat çeken çiçek detayları ise bu saçma görüntüyü kurtarmaktan çok uzak. Ünlü pop şarkıcısı Lady Gaga’nın saçı ve makyajı hakkında ise yorum yapamıyoruz, çünkü çiçeklerle aynı renk olan ve kendisi de çiçek detayları taşıyan bir tül tüm yüzünü ve başını örtmüş. Bu hali ile Lady Gaga şık olmak bir yana, oldukça ürkütücü görünüyor!

Lady Gaga’nın bu kostümün altına giymek için tercih ettiği he  platformu hem de topukları haddinden fazla yüksek ayakkabılarla nasıl ayakta durduğu ise ayrı bir merak konusu. Tulumda ve başındaki anlamsız kırmızı detaylar yetmezmiş gibi bir de ayakkabılarına kırmızı kurdeleler bağlamış Lady Gaga. Bu ise zaten oldukça rüküş bir görünüme sahip abartılı ayakkabılarını iyice kötü bir görünüme sokmuş. Genellikle en kötü yapılan kombinde dahi birkaç durumu kurtarıcı hoş detay bulunur, fakat Lady Gaga tarafından doğum günü partisinde giyilen bu abartılı ve uygunsuz kostümde biz tek bir şık detay dahi bulamadık. Şık olduğunu sanan ünlüler içinde en rüküşlerden biri kesinlikle Lady Gaga!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu