Teknoloji

VMware ile Macos Catalina Kurulum Rehberi

VMware ile Macos Catalina Kurulum Rehberi hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizler için araştırdık. Vmware ile macos kurulumu bu alanda sağlıklı bir kurulum yapmak isteyenler tarafından ön plana çıkar.

Vmware ile macos kurulumu için öncelikle Apple ile kurulum yapamayan ve bunu pahalı bulan kişilerin tercih ettiği bir yöntemdir. Burada widows 10 üzerinden VMware macOS kurulumu devreye girer. Apple MacBook serileri birçok kullanıcının da ilgisini çekmektedir. Iphone İpad gibi telefonlarda genelde bu tür sistem ve uygulamalar ön plana çıkar. Ancak bu uygulamaları başka telefonlarda da kullanmak isteyenler bunlara pahalı olarak sahip olabilirler. Fakat bunun yerine de VMware macOS kurulumu devreye girer.

VMware ile Macos Catalina Kurulum Rehberi

VMware ile Macos Kurulum Sistemi teknolojik açıdan çok üst düzey olan bir sistemdir. VMware ile macos kurulum sistemi alanında bu uygulamanın telefona yüklenmesi için yüksek fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Özellikle fiyatı 5.000 TL yi bulma durumu bile söz konusu olmaktadır. Durum böyle olunca da karşınıza VMware yazılım sistemi girmektedir. Bu yazılım sistemi ile daha uyguna ve her telefona uyum gösteren bu sistemi yüklemek şimdi daha kolay olmaktadır. Bunun için donanım gereksinimi öne çıkar. Sanallaştırma özelliği telefon için gerekli olmalıdır. Sisteminiz için Windows 10 64- bit sürümü gereklidir. En az da 8 GB Ram ve 60 GB disk alanına sahip boşluk olmalıdır.

VMware için Yazılım Gereksinimi

Bu sistem için bazı yazılım gereksinimleri de ön plana çıkmaktadır. VMware yazılımı için öncelikle macOS Catalina 10.15.4 ISO dosyasının indirilmesi gereklidir. Ya da VMware Workstation Player de indirilebilir. Bunun için 135 MB lik boş bir alana ihtiyaç duyulur. Yazılım için özellikle bu uygulamalar bir gereksinim haline dönmektedir. Bu yazılımı da hallettikten sonra kurulum işlemi için sistemin yüklenmesi şimdi daha kolay bir hale dönüşür. Böylece tıpkı androidIphone ve Ipad gibi uygulamalarla ilgili cihazınız bir çalışma sistemine sahip olur. Ancak bunun için alanında uzman olan bir kişiden de yardım alınabilir. VMware yazlım sistemi ile şimdi istediğiniz sağlıklı uygulamalara sahip olup cihazınızı buna entegre edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu