Moda

2018 İlkbahar Trendi Nasıl Olacak?

İlkbahar sezonun yeni trendleri belli olmaya başladı. 2018 ilkbahar trendi nasıl olacak diye merak edenler için çok farklı bir bahar olacak gibi görünüyor.

Canlı Renkler İle Dolu İlkbahar İçin

Yeni bir sezon ile çok daha farklı bir ilkbahar modası sizleri bekliyor. Geçen yıllara göre ilkbahar modasında hem çok canlı renkler ile rengarenk bir bahar hem de çok daha cesur kıyafetler ile çok şık bir moda ile karşı karşıya kalacaksınız. Her rengin olduğu 2018 ilkbahar trendlerinde özellikle en fazla lavanta rengi olduğunu söylemek çok doğru olacaktır. Sadece ilkbahar mevsimi değil yaz aylarında da çok tercih edilen bir renk olarak lavanta rengini görmek mümkün olmaktadır.

2018 İlkbahar Trendi Nasıl Olacak1İlkbaharda Romantik Elbiseler ve Tulumlar

Cıvıl cıvıl bir ilkbahar için çok farklı romantik elbiseler son derece modada trend olmaya hazırlanıyor. Floral desenler ile uçuşan kumaşların bir araya geldiği çok farklı elbiseler ile tüm bayanlar çok daha şık görünecektir. Ayrıca bu elbiselere bir de fırfır eklenirse daha da romantik olacağı kesinleşir. Her zaman görülen tulumlardan daha farklı kesimlerde olan tulumlar ilkbaharın başka bir trendi olarak görülecektir. Çok farklı bir kesime sahip olan tulumları deri ceket ile kombin edildiği zaman çok daha şık bir havası olacaktır.

Ekose Desenli Bir İlkbahar

Yeni sezonda çok yüksek bel kıyafetler ilkbahara damgasını vurmaya hazırlanıyor. Çok yüksek bel pantolon ya da etek giydiğini zaman vücudunuzun yapısı daha hoş görünecektir. Ayrıca floral desenlere rakip olarak ekose desenleri görmek mümkün olacak. Ekose desenli ilkbahar modası daha farklı olması bekleniyor. Ancak ekose desenli kıyafet kullanırken desen boyutların dikkat etmelisiniz. Kendinize uygun desen boyu seçmeniz çok önemlidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu