Moda

Beyaz Kombinlere Dikkat

Beyaz Kombinlere Dikkat

Beyaz her yazın ana rengi. Ancak bu yaz bembeyaz giyinme trendi ile birlikte her zamankinden bir adım ileriye çıkıyor bu güzel renk. Öyle ki yalnızca giysilerde değil, ayakkabı, çanta hatta aksesuarlarda bile beyazı tercih edeceğiz bu yaz. Hatta bizce bu trend sadece bu yazla da sınırlı kalmayacak ve önümüzdeki birkaç yaz boyunca da moda dünyasındaki etkisini sürdürecek. O nedenle beyaz giysileri gardırobunuza gönül rahatlığı ile katabilirsiniz.

Beyaz pantolon-gömlek kombinleri

Pantolonlar artık hepimizin gardıroplarında değişmez bir yer edindiler.Beyaz pantolon ile gömlek kombinleri gündelik hayattan iş yaşamına her yerde giyilebiliyor. Bu arada özellikle kısa paçalı beyaz pantolon çok trend, onu da söyleyelim. Beyaz pantolon giydiğinizde doğru iç çamaşırı seçimi yapmanızın da şıklığınızın kusursuz görünmesi için vazgeçilmez olduğunu hatırlatalım.

Beyaz elbise -beyaz ayakkabı kombinleri

Elbisesiz olmaz, hele de beyaz elbisesiz hiç olmaz. Kısa ya da uzun beyaz elbise modellerini beyaz ayakkabılarla kombinleyerek fazla uğraşmadan hem çok şık ve çekici hem de çok trend görünebilirsiniz. Bu arada spor tarzdaki beyaz elbiselerin espadril ve bez ayakkabılarla mükemmel bir ikili olduğu da su götürmez bir gerçek.

Kısacası beyaz kombinler için her parçayı kullanabilirsiniz. Ancak yukarıda da söylediğimiz gibi özellikle pantolon kombinlerinde iç çamaşırı seçiminize dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra stil sahibi görünmek istiyorsanız sadece renk uyumunun yetmediğini, birbirleri ile yakışan parçalar seçmeniz gerektiğini de ekleyelim.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu