Moda

Gece Kıyafetleri Ve Kısa Abiyeler

Hanımlar asırlar boyunca güzelliklerine ve şıklıklarına oldukça dikkat etmiş, bir toplumda en beğenilen kişi olmak için çaba sarf etmişlerdir. Önemli anları güzellikleri ile taçlandırmak isteyen hanımlar ise kendi vücutlarına uygun kıyafetler seçtiklerinde gerçekten rüya gibi bir görüntüye sahip olabilirler.

Pudra Tonları Elbiseler
Pudra Tonları Elbiseler

Zayıf, uzun ve düzgün bir fiziğiniz varsa son dönemin en popüler kıyafet türlerinden bir tanesi olan balık model abiyelerle gecenin yıldızı olabilirsiniz. Bacaklarınız uzun ve dolgunsa kısa gece kıyafetleri tercih ederek özgüveniniz tam bir duruş yakalayabilirsiniz. Her genç kızın özellikle büyük heyecanla beklediği mezuniyet törenleri rengarenk ve ışıltılı elbiseler kullanıldığı zaman daha sevimli ve keyifli olacaktır. Elbette elbisenizi tercih ederken kendi ten renginizi göz önünde bulundurarak sizi bunaltıcı ve boğucu tonlardan uzak durabilirsiniz. Yapacağınız ufak yanlışlıklar en önemli gecelerde hüsrana uğramanıza neden olabilir.

Gece Kıyafetleri Ve Kısa Abiyelerle Gecenin Yıldızı Olun!

Kısa Abiyeler
Kısa Abiyeler

Abiye konusunda dikkat edeceğiniz bir diğer unsur ise dekolte. Kimi zaman oldukça alımlı ve çekici görünmenizi sağlayan dekolte, doğru kullanılmazsa sizi zora sokabilir. Kıyafet seçimlerinizde sırt dekoltesi olan bir elbiseyi aynı anda göğüs dekoltesi ile kullanma yanlışına düşmemelisiniz.  Gece kıyafetleri arasından seçiminiz uzun bir elbise ve yırtmaçlı bir ayrıntı ise dikkatleri dekoltenizde toplamak için elbisenizin üst kısmına daha sade seçerek gecenin yıldızı olabilirsiniz. Unutmayın, giyeceğiniz elbise sadece sizi güzel göstermekle kalmaz, kimliğinizi de yansıtır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu