Güzellik

Kalkık Kaşlara Sahip Olmak Artık Çok Kolay

Kadınların güzel bakışlara sahip olmasında kaş yapısı son derece önemlidir. Kalkık kaşlar her zaman kadını daha çekici bir hale getirir.

Kalkık Kaş İçin Pratik Çözümler

Kadınlar için kalkık kaşlara sahip olmak artık çok kolay. Bunun için bazı ipuçlarını uygulamanız yeterlidir. Kaş modası da yakın bir zamanda şekillenmeye başlamıştır. Bu moda da aynı saçlarda oluğu gibi doğallık ön plana çıkar. Ayrıca daha feminen bir görüntü oluşturan kaşlar da kadınlar tarafından tercih edilir. Yukarı kalkık kaşlar ise kadınlara istediği bu görüntüyü sunar. Bunun için yapmanız gereken tek şey kaşlarınıza küçük dokunuşlar gerçekleştirmektir.

Beyaz Kalem İle Kaş Çerçevesi Çizin

Kaşların istenilen görüntüye ulaşmasında beyaz kalemden yararlanabilirsiniz. Beyaz kaş kalemi ya da açık renklerdeki farlar bu konuda sizin işinizi görmeyi sağlar. Kalkık kaş elde etmek isteyen kadınlara öncelikli olarak kaşlarınızın kenarına beyaz kaş kalemi ile çerçeve çizmesi önerilir. Bu sayede de kaşların daha kalkık bir görüntü oluşturması da sağlanır. Ayrıca kaşlara beyaz kalem ile çerçeve çizilmesi alınamayan küçük tüylerin gizlenmesini de sağladığı için daha iyi bir görüntü oluşturur.

Kaşları Yukarı Doğru Tarayın

Kaşların kalkık bir görüntüye ulaşmasında taranma şekli de önemlidir. Aşağıya doğru taranan kaşlar, kalkık görüntüden uzaklaşmaya sebep olur. Bu endenle de kaşların yukarı doğru bir şekilde taranması önerilir. Bu sayede de kaşlar hem doğal bir görünüme ulaşır. Hem de kalkık bir kaş elde edilir.

Kavisli Kaşlar Elde Edin

Kaşın kavisli bir yapıda olması da kalkık kaşlara ulaşmada son derece önemlidir. Kalkık kaş elde etme yöntemleri arasında kaşı kavisli bir yapıya ulaştırmak kadınların en fazla tercih ettiği yöntemler arasında yerini alır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu