Moda

Nostaljinin Modernlikle Kesişimi: Toms Espadril

 

Nostaljinin Modernlikle Kesişimi: Toms Espadril

Son yıllarda insanlar özellikle yaz aylarında şık olduğu kadar rahat da hissettiren giysi ve ayakkabılara yöneliyorlar, Toms espadril de bunlardan biri. Üstelik Toms sadece şık ve rahat olmakla kalmıyor satın alan herkesi muhteşem bir sosyal sorumluluk projesine ortak ediyor; Toms satılan her bir çift ayakkabı için ayakkabısı olmayan bir çocuğa ayakkabı armağan ediyor.

Kısacası Toms şıklık, rahatlık ve sosyal sorumluluğun kusursuz bir birleşimi, üstelik neredeyse trendleri de belirleyen markalardan biri olmayı da başarmış durumda.

Bu sezon moda dünyasının en önemli trendlerinden biri dantel. Toms da zaten birkaç sezondur koleksiyonlarında rengârenk dantel ayakkabılara yer veriyordu. Kısacası bu yaz toms dantel espadriller çok trend. Üstelik bu ayakkabılar öylesine hafifler ki insan ayağında ayakkabı olduğunu bile unutuyor çoğu zaman.

Toms espadrillerin en önemli taraflarından biri de elbiseden şorta, etekten pantolona hemen her tarz giysi ile kusursuz uyum sağlamaları. Kısacası yazı şık ve rahat geçirmek, üstüne bir de ayakkabısı olmayan çocuklara yardım etmiş olmanın gönül rahatlığını yaşayarak geçirmek istiyorsanız bir çift toms espadril almalısınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu