Moda

Rujunuz Daha Kalıcı Olsun

Bayanlar gün içerisinde veya işte her zaman şıklıklarına önem veriyor. Bu noktada da makyaj çok daha fazla ön plana çıkarken ruj bayanların güzellikleri açısından en önemli konuların başında geliyor. Özellikle de rujların kalıcılığı ve öne çıkışı son derece önemli bir konudur. Bu noktada bayanların yoğun şekilde tercih etmekte olduğu kalıcı rujlar veya krem rujlar çoğu zaman bayanların istedikleri etkiyi yaratmayabiliyor.

Rujunuz Daha Kalıcı Olsun
Rujunuz Daha Kalıcı Olsun

Bu noktada özellikle krem rujlar çok daha kısa süreler içerisinde dağılabiliyor veya her tarafa bulaşabiliyor. Rujlarının daha kalıcı olmasını isteyen bayanların yapacakları bazı ufak dokunuşlar bulunuyor. Özellikle de yaz aylarında rujun sabitlenebilmesi amacı ile bayanların kullanabilecekleri en ideal ve en kaliteli ürünlerin başında dudak kalemleri geliyor. Çünkü dudak kalemlerini ruj olarak kullanabilmek son derece basit bir işlemdir. 

Rujunuz Daha Kalıcı Olsun
Rujunuz Daha Kalıcı Olsun

Kalıcı Ruj İçin Dudak Kalemi

 

Bayanların bunun için öncelikli olarak dudaklarına renksiz bir dudak balsamını boyamaları gerekiyor. Dudak balsamını dudağa sürdükten sonra dudak kalemi ile dudağı çerçevelemeleri gerekiyor. Bundan sonra ise bayanların dudak kalemi yardımı ile tüm dudaklarını boyamaları gerekiyor.

 

Bu sayede bayanlar dudak kaleminin sayesinde dudakların çok daha düzgün sürülen bir ruj görünümü yaratabiliyor hem de dudak balsamı bakımı yaparken daha kalıcı bir ruj rengine de sahip olabiliyor. Bu yüzden de daha kalıcı ve daha etkileyici bir dudak izlenimi yaratmak isteyen bayanların dudak kalemine başvurmaları gerekiyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu