Burçlar

Oğlak Burcu ile Diğer Burçların Uyumları Nasıldır?

Oğlak Burcu ile Diğer Burçların Uyumları Nasıldır? Oğlak burcuna mensup bireyler genellikle sakin ve düşünceli insanlardır. Ancak istemedikleri olaylar yaşadıklarında sinirli ve asabi bir yapıya sahip olabilirler. Bu sebeple diğer burçlarla kolay kolay anlaşamayabilirler.

Oğlak Burcu ile Diğer Burçların Uyumları Nasıldır? Bu yazımızda toprak grubunda bulunan gezegeni Satürn olan ve 22 Aralık- 20 Ocak tarihleri arasında doğmuş oğlak burcu bireylerin diğer burçlarla olan uyumunu ele alacağız.

Oğlak Burcu ile Koç Burcunun Uyumu

Oğlak burcu ve koç burcu her ne kadar davranışlarındaki inatçılık ve asabilik ile birbirlerine benzeseler de düşünce yapıları ve zihinsel özellikleri birbirinden oldukça farklıdır. Bu sebeple asla tam olarak birbirilerine bağlılık yaşayamazlar. Bu detaylar göz önünde bulundurulduğunda birbirleriyle uyumsuz oldukları söylenebilir.

Oğlak Burcu ile Boğa Burcunun Uyumu

Boğa burcu ve oğlak burcu bireyleri davranış ve düşünce olarak ciddi bireylerdir. Bu sebeple ilişkilerde veya arkadaşlıklarda birbirleriyle geçinebilirler. Ancak ilişki anlamında veya arkadaşlık anlamında pürüz çıkması iki tarafı da sorgulatabilir. Bunun sebebi iki burcun da hayatlarında pürüz istemedikleridir. Bunların dışında boğa burcuna mensup bireyler hayal kurmayı severler. Ancak oğlak burçları hayal kurmayı değil somut kavramlara özen gösterir. Tüm bu sebepler doğrultusunda oğlak burcu ve boğa burcunun uyumlu burçlar olmadığını söylemek doğru olacaktır.

Oğlak Burcu ile İkizler Burcunun Uyumu

Oğlak burçları hayatın önemini en iyi anlayan burçlardandır. Bu sebeple hayatını planlı ve düzen içerisinde yaşamayı sever. İkizler burcunda ise bu durum biraz daha farklıdır. İkizler burcu genel olarak karar mekanizması zayıf burçlar olması sebebiyle planlara uymak veya plan yapma konusunda sıkıntılar yaşayabilmektedirler. Hayatındaki en önemli şey plan olan oğlak burcu bu sebeple ikizler burcuyla uyum içerisinde yaşayamazlar.

Oğlak Burcu ile Aslan Burcunun Uyumu

Oğlak burcu genel anlamda egolu tavırlardan hoşlanmaz. Bu sebeple hayata karşı tutumlar konusunda Aslan burcu ile anlaşamazlar. Ancak aslan burcu bireylerin hareketli ve heyecanlı hayat yaşayışını oğlak burcu bireyinin sakin hayat anlayışına entegre edebilir. Bu uyum yakalandığında anlaşmalarda kaçınılmaz olacaktır. Bunların dışında iki burçta hedeflerine kararlılıkla yürümektedir. Bu sebeple hayat planlarında oldukça uyum sağlayabilirler.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu