Moda

Yeni Yılda 5 Favori Aksesuar Trendi

Aksesuarlar, sadece yaz mevsimlerinde değil de tüm mevsimlerde rahatlıkla kullanılabilen şeylerdir. Dış görünüşümüzle dikkat çekici, zarif ve şık olabilirsiniz. Akılda kalıcı olmak, etrafınızdaki kişilerin dikkatini çekmek hepimizin istediği şeylerdendir. Düz spor kıyafetlerde bile aksesuar seçiminizle kıyafetinizi bambaşka hale getirebilirsiniz. Peki yeni yılda favori olan aksesuar trendleri nelerdir?  Hangi tarza hangi aksesuar takılması doğru olur?

Yeni Yılda 5 Favori Aksesuar Trendi

Trend Aksesuarlar

1 . Şapka ve Bereler: Kış aylarının vazgeçilmezlerinden olan bereler, yeni yılda da varlığını sürdürüyor. Fakat bu yılda berelerin yanında şapkalar da ön planda. Denizci tipi şapkalar ve Fransız bereleri bu yılda oldukça fazla karşımıza çıkacak ve bu yıla damgasını vuracak. Denizci tipi şapkalar genellikle spor tarzda tercih edilmektedir. Fakat hem denizci şapkasını hem de Fransız berelerini romantik kombinlerde de kullanabilir, şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kombininizi koyu renklerde göz makyajıyla ve keskin yüz hatlarıyla güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

2 . Saat: Herkesin sevdiği ve kullandığı, modası hiç geçmeyen aksesuarlardan biri de saattir. Yeni yılın trend aksesuarı olan saat, şık ve zarif bilekliklerle takılarak hoş bir görüntü sergilemektedir.

3 . Maksimalist Küpeler En sade giyimlerin kurtarıcısı olan aksesuarlar ile her zaman şık bir görünüm elde etmek mümkün. Dümdüz bir kıyafetin üzerine bile, takacağınız maksimalist küpelerle hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

4 . Kısa Saplı El Çantaları: Her yılın çanta modası değişirken, yeni yılda kare ve dikdörtgen formda el çantaları tercih edilecek. Spor tarzlarda da, sokak stilinde de bu çantaları sıkça görebilirsiniz.

5 . Parlak ve Metalik Ayakkabılar: Yeni yılda hem gece hem de gündüz kullanabileceğiniz rugan ve metalik ayakkabılara bu yılın favori aksesuarı diyebiliriz. Parlak ve metalik kumaşlarla taş işlemelerinin bir arada kullanılması hoş bir görüntü ortaya çıkardı ve bu yılın modası olmayı başardı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu