Moda

Bohem Giyim Tarzı Hakkında Merak Edilenler!

Bohem Giyim Tarzı Hakkında Merak Edilenler! İngilizcede ki bohem kelimesinin Türkçesi daha yaygın kullanımda salaş giyimdir. İnsanların genellikle anı yaşadığı, seyahat etmeyi sevdiği ve her gün yaşadıkları için gelecek için endişelenmediği bir kültür.

Bohem Giyim Tarzı Hakkında Merak Edilenler! Moda da yeniden canlanan özgürlük ruhunu imgeleyen bohem kültürü, kısıtlamalardan hoşlanmayan rahat giyiniş modasını yansıtıyor. Kalıp ve standartlardan bağımsız olarak ruhların güzelliklerine ve buna bağlı güzellik standartlarına inanır.

Bu bir kültürdür. Sonradan bohem olunmaz. Bu tarzı temsil eden insanlar bohem inançlara uygun olarak salaş, sakin ve özgürlükçü olan bir tarz benimsemeleriyle ünlüdür.

Bohem Tarzı Hakkında Bilgiler

Etnik bir tarz sahibi olan bohem giyim, renkli olan ve göz alıcı kıyafetler ile dikkat çeken, olağanın dışında bir modacı tarzı olarak yansıtılabilir. Boho esintili giyim denilince akıllara ilk gelen çiçekli, renk cümbüşü olan, işlemeli veya boncuklu tasarımlardır. Bu yüzden değişik insan ruhlarını bütünüyle yansıtmaya çalışan bohem giysiler çok renklidir. Bohem giyim ürünleri, her parça benzersiz ve sıra dışıdır ayrıca kombinler de sınır yoktur. Her türlü tarzda ki kıyafet her yerde giyilebilir. Dilediğiniz aksesuarla dilediğiniz kadar parça kullanmakta özgürsünüz. Tüm renkler gerçekten memnun kaldığınız tüm giysilerle uyumludur olmasa da size göre uyumludur. Bohem kültürünün, sınırsız bağımsızlığın ruhunun zarif bir yorumudur. Kombinlerinizle hiç kimseyle pişti olma şansınız yoktur. Yakalanmaktan korkmazsınız.

Bu tarz giyinişe sahipseniz elbise ve etekler seçtiğinizde fark etmemek elde değildir , boho stiliyle yazın vazgeçilmezi olursunuz. Rengârenk bohem tarzı elbiseler ile plaj, kumsal ve sokağın şık bir kombinasyonuna sahip olabilmektesiniz. Yaşınız ve boyunuz ne olursa olsun, sıkıntılı boho elbiseler üzerinizde mükemmel görünecek. Çünkü bohem tarzının bir yaş aralığı yoktur. 6 aylık bir bebeği de bohem tarzda giydirebilirsiniz. 80 yaşında ki bir dedeyi de bohem yapabilirsiniz. Daha sokak şıklığı için işlemeli ve işlemesiz bluzları kot veya şortlarla kombinleyebilirsiniz.

Dilerseniz bohem tarzı olan bir eteği düz beyaz bir tişörtle kombinleyebilir ve sahildeki en göz alıcı kişi siz ve kombininiz olabilirsiniz. Elbiselerle uğraşmak istemediğiniz trend elbise tasarımlarından birini seçerek en sade şıklığı bile yakalayabilirsiniz!

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu