Burçlar

Burçların Sosyal Yaşam Uyumları Hakkında Detaylar!

Burçların Sosyal Yaşam Uyumları Hakkında Detaylar! Gökyüzü olaylarının incelenmesi sonucunda, astroloji tarafından yapılan açıklamada burçların sosyal yaşam uyumları açıklandı. Peki hangi burçlar sosyal hayatında daha uyumlu, pozitifi, kimler daha uyumsuz ve negatif özelliklere sahip?

Burçların Sosyal Yaşam Uyumları Hakkında Detaylar! Sosyal hayatınızdaki insan ilişkileri ve yapınızın burcunuzla bağlantısı olduğunu biliyor muydunuz? İşte konuyla ilgili merak edilen detaylar yazımızda yer almaktadır.

Aslan Burcu ve Sosyal Yaşam

Aslan da en az koçlar kadar uyumsuz burçlardandır. Özellikle uyum sağlama hususunda herkes aslana uyum sağlamalıdır. Böyle düşünürler. Egoları yüksektir. Özellikle bir yengeç ile aslanın arkadaşlığı ya da evliliği sürekli çatışmaya neden olabilir. Aslan alttan almaz. Koç kadar kavgacı ve koç kadar inatçıdır. Aslanın uyumlu olduğu noktalarda sırtını yaslayacak bir dost, güveneceği bir kale olur.

Başak Burcu ve Sosyal Yaşam

Başak burcu gerginlikten beslenen bir burçtur. Özellikle temizlik takıntıları, titizlik ve bir konuda detaycı olma takıntıları onların sosyal hayata uyumu konusunda ne yazık ki adapte olmalarını zorlaştıran etmenler içerisinde yer alır.

Terazi Burcu ve Sosyal Yaşam

12 burç içinde en uyumlu burç terazi burçtur. Sosyal yaşama adapte olabilirler. Çünkü bu burçların çok fazla arkadaşı vardır. Herkesin arkadaşı olmak isteyeceği ve içini dökebileceği burçlar arasında yer alırlar. Mantıklı düşünceler ile ve sosyal hayattaki insanları çevresine toplamları ile adaptasyon sorunu yaşayamayacak kadar ileri görüşlü bir burçtur.

Akrep Burcu ve Sosyal Yaşam

Akreplerde var olan bir tehlike algısı vardır. Bu durum da onlarda uyumlu olma konusunu imkansız hale getiriyor. Bir akrep insanların görünüşlerine bakarak veya davranışlarına göre önyargılar oluşturarak bir sürü tehdit algılayabilme özelliğine sahip olur.

Yay Burcu ve Sosyal Yaşam

Yay burcu sosyal yaşantısında çabuk arkadaş bulan kişiler değildir. Uyumlu olma söz konusu olduğunda da yalnızca arkadaşları ile uyum gösterirler. Az ve öz arkadaş edinir ve bu kişiler ile iyi geçinmeye özen gösterirler.

Oğlak Burcu ve Sosyal Yaşam

Sosyal yaşamın içinde takdir edilmeyi çok severler. Uyum sağlamak için ellerinden geleni yaparlar. Ancak bunun için de takdir görürler. Sosyal hayatta ne yapıyor ise, arkadaşı için, eşi veya sevgilisi için, kısacası çevresindeki her şey için ne yapıyor ise, çevresinin de ona nankörlük etmemesini ve ilgili bu takdiri göstermesini beklerler.

Kova Burcu ve Sosyal Yaşam

Bir kova burcu sosyal hayatın içinde en uyumlu burç olarak karşımıza çıkıyor.

Balık Burcu ve Sosyal Yaşam

Sosyal hayatta teraziler kadar olmasa da en uyumlu burçtur. Ancak bazen alınganlıkları ile ve kırılganlıkları ile birlikte karşıdakini bunaltabilen yapıları vardır. Bir balık dostu iseniz, sabırlı olmanızda fayda vardır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu