Yaşam

Uyurgezerlerin Başına Gelen En Tuhaf Olaylar!

Uyurgezerlerin Başına Gelen En Tuhaf Olaylar! Sizin için hiç unutulmayan uyurgezerlik anılarını derledik. İşte uyurgezerlerin başına gelen tuhaf olaylar yazımızda yer almaktadır.

Uyurgezerlerin Başına Gelen En Tuhaf Olaylar Nelerdir? Uyurgezerlerin başına gelen en tuhaf olaylar hakkında sunduğumuz örnekler dünyada yaşanmış olan olaylardan alınmıştır. İşte sizin için en ilginç olacağını düşündüğümüz uyurgezerlik hikayelerini araştırdık. Birbirinden ilginç uyurgezerlik hikayeleri yazımızda..

Uyurken Yemek

Uyurgezerler için belki de daha önce hiç duymadığınız bu hikaye Anna Syan ile yaşanıyor. Anne bir uyurker olarak, fazla kilolarından kurtulmak üzere diyet yapıyor. Ancak buna rağmen kilo almaya devam ediyor; çünkü Anna yemek yeme eylemini en azından uykusunda bilinç dışı durduramıyor. Sonucunda ise hem kilosundan kurtulamıyor hem de uyurken yemek yemeye devam ediyor. En ilginci ise uyurken gazlı olacağı bile kullanıp yemek pişirebiliyor olmasıdır.

Uyurken Timsaha Sarılmak

Yaşanan en ilginç olaylardan biri de uyurgezer hikayeleri arasında olan James Curren’in timsaha sarılması. Uyurken evden çıkıyor ve evin yakınında olan gölete gidiyor. Uyandığında ise kendisini çevresi timsahlar ile sarılı olarak buluyor. Elinde bir bambu ile oraya gitmiş olan Curren elindeki bambu ile kendisini kurtarmaya çalışıyor. Neyse ki bu olayı da çok küçük sıyrıklar ile atlamayı da başarıyor.

Uyurken Suç İşlemek

Üzücü hikayeler arasında ise 2005 yılında yaşanan bu olay var. Uyurken suç işlemek… Toronto’da yaşanan bu olay, fazla alkollü olduğu bir gecenin sonunda kişi bu hastalığın da etkisi ile birine tecavüz ediyor. Uyku halinden yediği bir yumrukla uyandıktan sonra tecavüzü inkar ediyor. Kanıt olarak ise kişinin kullandığı kondom gösteriliyor. Olay adli kurumlara taşınıyor. Doktorun verdiği rapor ile ceza almaktan kurtuluyor.  Uyurgezer hikayeleri kapsamında, en çok akılda kalanlar bunlar. Yaşanan pek çok olan uyurgezer olmanın etkisi ile ilginç hale geliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu